Cіздің таңдауыңыз, сіздің емханаңыз

• Бізге келген әрбір адам жай ғана кезекті жағдай емес, жеке пациент. Біздің клиниканың ұстанымы “Шынайы жүрекпен сізге деген қамқорлық».

• Біздің аурухана 2010 жылы Елбасымыз Н.А. Назарбаевтың Түркия еліне ресми сапары кезіндегі бастамасы бойынша ашылған. Ашылу салтанатына екі елдің вице-премьерлері қатысқан.

• 12 мамыр 2011 жылы ашық жүрекке алғашқы ота жасалынды. Содан бері 1000-даған науқастар заманауи жоғары технологиялық медициналық көмек алу мүмкіндігіне ие болды.

• 2016 жылы жүргізілген сауалнама бойынша науқастардың 99% Almaty SEMA Hospital клиникасына қаралғанының дұрыс шешім болғанын көрсеткен.

• В декабре 2019 года Клиника Almaty Sema Hospital (ТОО Бурч Медикал) упешно прошла республиканскую аккредитацию медицинских организации сроком на 3 года. Свидетельство об аккредитации выдано Общественным обьединением «Экспертов консультантов по внешней комплексной оценке в сфере здравоохранения» с присвоением первой категории. Аккредитация для медицинской организации – официальное признание, что медицинские учреждения имеют все условия высокого уровня для своевременного и качественного медицинского обслуживания населения, соблюдения ими стандартов в сфере здравоохранения, соответствия медицинских работников единым квалификационным требованиям. Наличие аккредитации позволяет потребителю сделать вывод о качестве услуг или товаров.

• Біз бүгінгі күні сіздің сенимінізден шығатын клиника боламыз деген үміттеміз, ал қажет жағдайда ертеңгі күні де